درباره نومه

تو بنویس، ما می‌کاریم

با نومه می‌تونی از بین قالب‌های مختلف بامزه و قشنگ (بیشتر از 1000 قالب در سایت وجود داره که هر روز به تعدادشون اضافه می‌شه) کارت پستال‌ت رو انتخاب، عکس خودت رو آپلود کنی و پیامت رو هم بنویسی. بعدش ما برات چاپ و ارسال می‌کنیم.

کارت پستال شخصی‌سازی شده‌ی خودت رو می‌ذاریم داخل پاکت مخصوص خودش، درب پاکت هم مهر و موم می‌کنیم و به آدرسی گیرنده‌ت هم پست می‌کنیم!

اگه به هر دلیلی نمی‌تونی کارت پستال واقعی براش پست کنی، خب با داشتن ایمیلش می‌تونی همون کارت پستال رو به صورت مجازی براش پست کنی. حتی می‌تونی نومه مجازی‌ت رو زمان‌بندی کنی تا راس ساعت ارسال بشه.

اگه ای‌کارت زمانبندی بشه، دقیقا در همون زمانی که تنظیم کردی ارسال میشه، ولی قبل از اینکه به دست گیرنده برسه، براش پیامک اطلاعیه میره که از دوستش نومه گرفته و زمانش بهش اعلام میشه که حواسش باشه و منتظر رسیدن ای‌کارتت باشه. ولی اگه بخوای سورپرایزش هم بکنی می‌تونی موقع ارسال «سورپرایزش کن» رو انتخاب کنی.

اگه برای ای کارت زمانی رو انتخاب نکنی هم پروسه به همین صورته، ولی ای کارت با فاصله‌ی زمانی 15 تا 1 ساعت به دست گیرنده توسط پست مجازی نومه ارسال می‌شه.

یادت باشه در کل مسیر ارسال هم خودت هم گیرنده از وضعیت ارسال ای‌کارت مطلع می‌شید.

بذار نومه‌ت قد بکشه

دنیای مدرن و سریع این روزها باعث شده ما مکالمه‌های سریع و زیادی داشته باشیم و بتونیم هر لحظه به راحتی با آدم‌ها در ارتباط باشیم. ولی این سرعت و هیاهو باعث شده یادمون بره نوشتن نامه و ارسال کارت پستال و انتخاب با دقت کلمات و انتقال حس خوب به دوست یا خانواده‌مون چه حس خوبی داره.

البته ما همیشه مدیون تکنولوژی و اینترنت هستیم و فراموش نمی‌کنیم چقدر زندگی‌هامون رو راحت‌تر کرده، مثلا با نومه می‌شه خیلی راحت با تلفیق فناوری دنیای امروز و نوستالژی دنیای گذشته برای هم ای‌کارت یا همون کارت پستال مجازی بفرستیم! نامه و کارت هایی که پر از کلمات با محبت و مهربونانه‌ست تا حس خوب و گرمی به گیرنده بده. عالیه این حس خوب…

ولی فکرشو بکن که همین کلمات میتونن کارهای بیشتری بکنن جز حس خوب دادن! فکرشو بکن با هر نومه یا کارت می‌تونی در کاشت یک درخت سهیم باشی، تا خوشحالی و حس خوب نومه‌هامون رو برای همیشه با زمین شریک شیم.

 

چه کارهایی می‌تونیم برای بهتر شدن زمین بکنیم؟

خب اگه هرکسی نسبت به انرژي و منابعی که در دسترسشه مسئولیت‌پذیر باشه و هرکاری از دستش برمیاد بکنه هم کافیه. از بستن شیر آب موقع مسواک زدن یا خاموش کردن چراغ‌های اضافی و کم‌تر استفاده کردن از پلاستیک بگیر تا کاشتن درخت!

این آخری راهیه که نومه برای حفاظت از زمین انتخاب کرده! قراره از این به بعد علاوه بر نشوندن لبخند روی لب آدم‌ها، زمین رو هم خوشحال کنیم. وقتی دوستت رو خوشحال می‌کنی در واقع داری این حال خوب رو روی کره زمین ماندگار می‌کنی و حتی این حس خوب رو به نسل‌های بعدی انتقال می‌دی.

هدف نومه کاشت 100 درخت تا مرداد سال 1401 در ایرانه! امیدواریم بتونیم در احیای دوباره جنگل‌ها‌ و بهتر شدن حال مادرعزیزمون نقشی داشته باشیم. نقشی که حالا تو و نومه باهم بازی می‌کنید. دستت رو بده به نومه تا به زمین کمک کنیم!

 

ماموریت کارت‌های نومه

قراره نومه‌ها علاوه بر جا دادن کلی خوشحالی تو خودشون و خوشحال کردن دوست یا خانواده‌ت، حال زمین رو هم بهتر کنن. هدف نومه ایجاد یک تغییر مثبت در راستای احیای جنگل‌ها و کمک به زمین و محیط زیسته!

با ارسال هر آیتم (چه کارت پستال و چه ای‌کارت) می‌تونی در کاشت درخت سهیم باشی. هر 40 آیتم تبدیل به یک درخت میشه. پس هم می‌تونی به تنهایی درخت بکاری یا فقط تو بخشی از کاشت درخت سهیم بشی. هر 40 تا آیتمی که فروش می‌ره یک درخت کاشته می‌شه.

معرفی نومه در شبکه‌های اجتماعی خودت

اگه از نومه و کاری که می‌کنیم خوشت اومد و دوست داشتی ما رو توی اینستاگرامت معرفی کنی، می‌تونی ویدیوی بالا رو دانلود کنی و توی پیجت به عنوان پست آپلود کنی. با این کارت ما رو خیلی خیلی خوشحال میکنی. پس یادت باشه حتما ما رو هم در جریان بذاری، حالا یا با تگ کردن، یا دایرکت دادن به پیج اینستامون. اگه دوست داشتی که استوری بذاری هم می‌تونی ویدیوی پایین رو دانلود کنی:

How would you like to design your

Upload a full design

  • - Have a complete design
  • - Have your own designer

Design here online

  • - Already have your concept
  • - Customise every detail