داستان درخت‌ها

بذار نومه‌ت قد بکشه

دنیای مدرن و سریع این روزها باعث شده ما مکالمه‌های سریع و زیادی داشته باشیم و بتونیم هر لحظه به راحتی با آدم‌ها در ارتباط باشیم. ولی این سرعت و هیاهو باعث شده یادمون بره نوشتن نامه و ارسال کارت پستال و انتخاب با دقت کلمات و انتقال حس خوب به دوست یا خانواده‌مون چه حس خوبی داره.

البته ما همیشه مدیون تکنولوژی و اینترنت هستیم و فراموش نمی‌کنیم چقدر زندگی‌هامون رو راحت‌تر کرده، مثلا با نومه می‌شه خیلی راحت با تلفیق فناوری دنیای امروز و نوستالژی دنیای گذشته برای هم ای‌کارت یا همون کارت پستال مجازی بفرستیم! نامه و کارت هایی که پر از کلمات با محبت و مهربونانه‌ست تا حس خوب و گرمی به گیرنده بده. عالیه این حس خوب…

ولی فکرشو بکن که همین کلمات میتونن کارهای بیشتری بکنن جز حس خوب دادن! فکرشو بکن با هر نومه یا کارت می‌تونی در کاشت یک درخت سهیم باشی، تا خوشحالی و حس خوب نومه‌هامون رو برای همیشه با زمین شریک شیم.

چه کارهایی می‌تونیم برای بهتر شدن زمین بکنیم؟

خب اگه هرکسی نسبت به انرژي و منابعی که در دسترسشه مسئولیت‌پذیر باشه و هرکاری از دستش برمیاد بکنه هم کافیه. از بستن شیر آب موقع مسواک زدن یا خاموش کردن چراغ‌های اضافی و کم‌تر استفاده کردن از پلاستیک بگیر تا کاشتن درخت!

این آخری راهیه که نومه برای حفاظت از زمین انتخاب کرده! قراره از این به بعد علاوه بر نشوندن لبخند روی لب آدم‌ها، زمین رو هم خوشحال کنیم. وقتی دوستت رو خوشحال می‌کنی در واقع داری این حال خوب رو روی کره زمین ماندگار می‌کنی و حتی این حس خوب رو به نسل‌های بعدی انتقال می‌دی.

هدف نومه کاشت 100 درخت تا مرداد سال 1401 در ایرانه! امیدواریم بتونیم در احیای دوباره جنگل‌ها‌ و بهتر شدن حال مادرعزیزمون نقشی داشته باشیم. نقشی که حالا تو و نومه باهم بازی می‌کنید. دستت رو بده به نومه تا به زمین کمک کنیم!

ماموریت کارت‌های نومه

قراره نومه‌ها علاوه بر جا دادن کلی خوشحالی تو خودشون و خوشحال کردن دوست یا خانواده‌ت، حال زمین رو هم بهتر کنن. هدف نومه ایجاد یک تغییر مثبت در راستای احیای جنگل‌ها و کمک به زمین و محیط زیسته!

با ارسال هر آیتم (چه کارت پستال و چه ای‌کارت) می‌تونی در کاشت درخت سهیم باشی. هر 40 آیتم تبدیل به یک درخت میشه. پس هم می‌تونی به تنهایی درخت بکاری یا فقط تو بخشی از کاشت درخت سهیم بشی. هر 40 تا آیتمی که فروش می‌ره یک درخت کاشته می‌شه.

چقدر از درآمد نومه صرف درخت‌کاری می‌شه؟

چقدر از درآمد نومه صرف درخت‌کاری می‌شه؟

% 0
از مبلغ هر ای‌کارت
% 0
از مبلغ هر کارت پستال

سند درخت‌های کاشته شده توسط نومه

آخرین شنبه‌ی مرداد (30 مرداد 1400) تونستیم اولین درخت رو با همکاری سایت «روستاگل» در سبلان زیبا بکاریم.

اولین درخت نومه
How would you like to design your

Upload a full design

  • - Have a complete design
  • - Have your own designer

Design here online

  • - Already have your concept
  • - Customise every detail